VITA Tronic jest urządzeniem, które w promieniu do 50m osiąga harmoniczne wyrównanie pola magnetycznego. Częstotliwości wytwarzane przez urządzenie, wchodzą w rezonans z polem magnetycznym Ziemi. Tym sposobem tworząc bardziej wyrównane pola, redukują negatywne działanie promieniowania geopatycznego i smogu elektromagnetycznego. VITA Tronic to najprostsza droga do harmonijnej, zrównoważonej i zdrowej atmosfery w mieszkaniach, domach, hotelach, zakładach pracy, biurach, bankach, szkołach, szpitalach, klinikach stomatologicznych, pomieszczeniach z serwerami oraz wszystkich innych pomieszczeniach instytucji publicznych. Stosowanie jednego urządzenia daje oczekiwane efekty w dwupiętrowym budynku biurowym wielkości domu wielorodzinnego oraz na zewnątrz w jego otoczeniu. VITA Tronic dodatkowo można stosować do codziennej regeneracji własnego organizmu. Stojąc lub siedząc (5-10 min) nad urządzeniem, uruchamiamy przepływ energii w całym ciele. Dzięki temu przywracamy naturalne częstotliwości wszystkich naszych komórek, uaktywniamy metabolizm, redukujemy napięcia i usuwamy blokady. W efekcie z każdym dniem poprawiamy funkcjonowanie wszystkich organów, stopniowo przywracając stan homeostazy.

Cywilizowany człowiek wykorzystuje obecnie coraz większą ilość urządzeń technicznych zasilanych energią elektryczną. Urządzenia te emitują sztuczne pola elektromagnetyczne, które nakładając się na siebie , tworzą smog elektromagnetyczny. Groźnym źródłem niebezpiecznego promieniowania elektromagnetycznego są fale emitowane przez setki maszyn elektrycznych powszechnego użytku, kuchenki elektryczne, komputery, telefony komórkowe, telewizory, odtwarzacze DVD, przekaźniki radiowe i telewizyjne, stacje radiolokacyjne, stacje transformatorowe, instalacje elektryczne, linie wysokiego napięcia, nadajniki GPRS, EDGE itp. Wytwarzane pola elektromagnetyczne, sumując się, z reguły setki razy przewyższają elektromagnetyczne tło naturalnego środowiska. W budynkach najbardziej szkodliwe dla człowieka są strefy geopatyczne, powstałe jako lokalne zaburzenia pola magnetycznego i grawitacyjnego Ziemi oraz pola wytwarzane przez płynącą pod ziemią wodę. Najsilniejsze z nich tworzą się na skrzyżowaniu podziemnych cieków wodnych, deformacji geologicznych wierzchnich warstw skorupy ziemskiej oraz w miejscu nałożenia się węzłów siatki szwajcarskiej (Hartmanna) i diagonalnej (Currego). Na domiar złego wszystkie strefy geopatyczne dodatkowo nasilają negatywny wpływ sztucznych pól elektromagnetycznych. Człowiek nie widzi i nie odczuwa bezpośrednio przenikających go fal elektromagnetycznych, nie tworzy również żadnych mechanizmów chroniących go przed ich działaniem. Szkodliwe efekty oddziaływania smogu elektromagnetycznego często występują po pewnym okresie utajenia i mogą się ujawniać z opóźnieniem kilku miesięcy, a nawet lat. Dlatego też złe samopoczucie i pojawiające się schorzenia nie są w ogóle kojarzone z oddziaływaniem szkodliwego promieniowania. Naturalne pola elekromagnetyczne regulują wszystkie procesy życiowe. Z kolei strefy geopatyczne i sztuczne pola elektromagnetyczne prowadzą do zaburzeń czynnościowych w organizmie człowieka. Z badań wynika , że szkodliwe pola działając dłużej na żywy organizm między innymi zaburzają procesy przemiany materii, hamują produkcję wielu hormonów, wpływają na żelazo wchodzące w skład czerwonych ciałek krwi. U ludzi często przebywających w takich warunkach najczęściej pojawia się rozdrażnienie, nieco później chroniczne zmęczenie, obniżenie koncentracji, zawroty i bóle głowy, płytszy oddech, zaburzenia snu i pamięci, z czasem ogólne osłabienie i zmniejszenie odporności organizmu. Po pewnym okresie, wskutek dłuższego oddziaływania szkodliwego promieniowania, ujawniają się choroby układu nerwowego, alergie, białaczki, cysty, wrzody, bezpłodność, impotencja, problemy z układem krążenia, przewodem pokarmowym itp. Gwałtownie rośnie liczba poronień, ryzyko zawałów, udarów, guzów mózgu, czerniaka i innych nowotworów.

VITA Tronic uzyskał bardzo pozytywną opinię Międzynarodowego Instytutu Badań nad Elektromagnetyczną Znośnością, który przeprowadził badania naukowe dotyczące działania urządzenia. Urządzenie posiada patent międzynarodowy, jest produkowane w Austrii.

Opracowanie: AQUAcell
Urządzenie o identycznym działaniu jak VITATronic ale przystosowane do montowania w samochodach, autobusach i wszelkich pojazdach. Jest zasilane poprzez wtyczkę do zapalniczki samochodowej, pobiera minimalne ilości prądu. Jego zasięg działania wynosi max 12m, co w zupełności wystarcza do zabezpieczenia kierowcy i pasażerów przed negatywnym wpływem smogu elektromagnetycznego. Stosowanie CAR VITA Tronic’a zapewnia bezpieczną podróż, ponieważ stale regenerując organizm daje możliwość długotrwałej koncentracji, bez uczucia zmęczenia. Urządzenie należy umieścić w miejscu zapewniającym mu stabilne podłoże np. schowek za siedzeniem kierowcy. Ważne jest właściwe ustawienie aby w pełni korzystać z działania CAR VITA Tronic’a.
Jest to urządzenie identyczne jak CAR VITA Tronic, różni się jedynie rodzajem wtyczki do prądu. Zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie zależy nam na wyrównaniu i zharmonizowaniu pól elektromagnetycznych, ale są to małe powierzchnie np. gabinety, pokoje hotelowe, pomieszczenia firmowe , biura , stacje przemysłowe itp. Zasięg MINI VITA Tronic’a to 12 m. Można się z nim łatwo przemieszczać i zawsze korzystać z jego właściwości.

created by wizja.net      Strona kojarzona ze słowami: noni